IME I PREZIME ZVANJE E-MAIL TELEFON KABINET
dr.sc. Goran Martinović redoviti profesor goran.martinovic@ferit.hr
dr.sc. Vesna Bedeković izvanredni profesor i profesor visoke škole vesna.bedekovic@vsmti.hr 2-15
dr.sc. Igor Kralik izvanredni profesor igor.kralik@pfos.hr
dr.sc. Vlado Halusek profesor visoke škole vlado.halusek@vsmti.hr 1-19
dr.sc. Ivan Ružić viši predavač ivan.ruzic@bak.hr 2-03
dr.sc. Igor Petrović viši predavač igor.petrovic@vsmti.hr
dr.sc. Valentina Papić Bogadi viši predavač vpapic@vguk.hr
mr.sc. Damir Vuk viši predavač damir.vuk@vsmti.hr 033/492-257 2-20
mr.sc. Zdravko Mihevc
viši predavač zdravko.mihevc@gmail.com
Edita Tolušić, dipl.iur.,
univ.spec.admin.publ.
predavač edita.tolusic@vsmti.hr 033/492-253 2-06
Nediljka Marić, prof. predavač nediljka.maric@vsmti.hr
Sanja Bošnjak, univ.spec.oec. predavač sanja.bosnjak@vsmti.hr
mr.sc. Vesna Šerepac, pred. predavač vesna.serepac@vpz.hr
Javor Bogati, univ.spec.oec. predavač javor.bogati@vsmti.hr
Siniša Brlas, prof. predavač sinisa.brlas@vt.t-com.hr
Ivan Špeh, mag. ing. el. predavač ivan.speh@vsmti.hr
Ivona Želježić, mag,oec. asistent ivona.zeljezic@vsmti.hr
Mateja Cah, mag.oec. asistent mateja.cah@ravidra.hr
Ivana Burušić Barčan, mag.oec. asistent ivana.burusic.barcan@vsmti.hr
Rajka Avirović Gaća, mag.nutr.
asistent r.avirovic.gaca@gmail.com
Slaven Mađarić, mag.educ.phys.et inf. asistent slaven.madaric@vsmti.hr
Matija Solić, mag.ing.comp. asistent matija.solic@vsmti.hr
Ana Borbaš Bajivić, prof. asistent ana.borbas.bajivic@vsmti.hr
Slobodan Mamula, mag.ing.el. asistent slobodan.mamula@vsmti.hr
Martina Budiša, mag.oec. asistent martina.budisa@vsmti.hr
Ivica Fadljević, struč.spec.ing.techn.inf. asistent ivica.fadljevic@vsmti.hr
Marko Marić, mag.math. asistent marko.maric@vsmti.hr
Siniša Kovačević, struč.spec.ing.techn.inf. asistent sinisa.kovacevic@vsmti.hr
Tin Pavoković, mag.ing.el. asistent tin.pavokovic@vsmti.hr
Marin Kepec, struč.spec.ing.techn.inf. asistent marin.kepec@vsmti.hr
Sanela Jukić, prof. asistent sanela.jukic@vsmti.hr
Igor Kućan, dipl.ing. igor.kucan@vsmti.hr
Tatjana Košutić, mag.oec. asistent tatjana.kosutic@vsmti.hr
Adriana Režić, mag.oec. asistent adriana.rezic@vsmti.hr
Željka Tomrlin, mag.oec. asistent zeljka.tomrlin@vsmti.hr
Viktorija Biro, struč.spec.oec. asistent viktorija.biro@vsmti.hr
Arijana Delić, mag.oec. asistent arijana.delic@vsmti.hr
Dalia Škrget, struč.spec.oec. asistent dalia.skrget@vsmti.hr